Česko pro nás není limit. Stavíme nejlepší agregátor dění a zpráv na světě.

Když hraje váš oblíbený sportovní tým zápas, vy se zrovna nemůžete dívat a v kapse vám zabzučí telefon, už tušíte, že se na hřišti pravděpodobně něco děje. Pokud máte nainstalovanou aplikaci Livesport, chodí vám informace o gólech a dalších událostech na hřištích po celém světě prakticky v reálném čase. Již brzy však Livesport nebude jen o sportu.

Z relativně nenápadné české firmy, která vždy zůstávala tak trochu stranou záře reflektorů, se postupem let stala absolutní jednička v globálním měřítku. Livesport je dnes lídrem trhu v poskytování rychlého sportovního výsledkového zpravodajství, po celém světě ho využívá přes 90 milionů uživatelů měsíčně a nyní se chystá na další kapitolu své dráhy.

Nová kapitola

Leccos naznačil už loňský nákup startupu Tapito, u kterého zakladatel a šéf Livesportu Martin Hájek prozradil, že se chystá více prorazit i do klasického zpravodajství, a vše pak stvrdil loňský příchod Filipa Horkého. Bývalého novináře České televize, DVTV nebo Seznamu zlákal Livesport svou globální vizí a plánem na vybudování unikátní platformy, ve které se bude sbíhat nejen zpravodajství z celého světa, ale také veškeré další dění.

Právě o tom, jak má projekt FlashNews vypadat a co všechno v nové oblasti Livesport chystá, jsme řešili v našem rozhovoru s Filipem Horkým, který má ve firmě pozici šéfa zpravodajských produktů.

Co všechno tedy chcete na platformě FlashNews nabídnout?

„Pro jednoho člověka je zprávou to, jak vypadá státní rozpočet na příští rok, pro jiného je důležitější, že v jeho ulici nepoteče voda, a pro dalšího zase nová fotka na Instagramu od oblíbeného influencera. Chceme to vše nabídnout na jednom místě a byť půjde o jednu aplikaci, pro každého uživatele bude vypadat úplně jinak,“ říká Filip Horký pro Czechcrunch.

FlashNews již brzy

Když hraje váš oblíbený sportovní tým zápas, vy se zrovna nemůžete dívat a v kapse vám zabzučí telefon, už tušíte, že se na hřišti pravděpodobně něco děje. Pokud máte nainstalovanou aplikaci Livesport, chodí vám informace o gólech a dalších událostech na hřištích po celém světě prakticky v reálném čase. Již brzy však Livesport nebude jen o sportu.

Více informací najdete v rozhovoru Filipa Horkého pro server [https://www.czechcrunch.cz/…av-na-svete/]